Swedish Lapand Visitors Board logotyp Europeiska unionen logotyp
English flagEng

Organisation & Kontakt

Kontaktuppgifter till alla som jobbar på Swedish Lapland Visitors Board.

Swedish Lapland Visitors Board

Petronella Modin

Vice VD, Projektledare petronella.modin@swedishlapland.com 070-585 34 34

Linda Isaksson

Projektadministratör linda.isaksson@swedishlapland.com 070-366 67 83

Destinationsutveckling

Frida Ekeström

Destinationsstrateg frida.ekestrom@swedishlapland.com 070-219 38 17

Maria Sirviö

Omvärldsstrateg maria.sirvio@swedishlapland.com 070-235 28 10

Anna Odevall

Kommunikatör anna.odevall@swedishlapland.com 070-285 08 25

Affärsutveckling

Richard Westerberg

Affärsutvecklingsstrateg richard.westerberg@swedishlapland.com 070-559 89 53

Marknad och kommunikation

Johanna Ögren

Marknadschef johanna.ogren@swedishlapland.com 070-373 18 89

Anna Skogh

Press och PR-ansvarig anna.skogh@swedishlapland.com 070-600 87 97

Cecilia Petzäll

Market Area Manager UK, Frankrike, Norden cecilia.petzall@swedishlapland.com 070-383 30 30

Frida Lundqvist

Market Area Manager USA, Benelux, M&I frida.lundqvist@swedishlapland.com 070-223 90 04

Petter Norén

Market Area Manager tematisk marknadsföring petter.noren@swedishlapland.com 070-666 50 31

Håkan Stenlund

Content Manager hakan.stenlund@swedishlapland.com 070-248 74 38

Ted Logart

Content Creator & Web Editor ted.logart@swedishlapland.com 070-553 79 58

Anna Lindblom

Art Director anna.lindblom@swedishlapland.com 070-374 02 29

Emma Forsberg

Webbredaktör emma.forsberg@swedishlapland.com 070-538 45 88

Postadress

Swedish Lapland Visitors Board

Storgatan 30, 972 32 Luleå info@swedishlapland.com
Styrelse

Styrelsen för Swedish Lapland Visitors Board

Sök på Swedish Lapland

Skriv din sökning ovan och sökresultaten visas här nedan.